Vydajte sa s nami na dobrodružstvo v objavovaní prírody

Aktivity

Aktivity pre líšťatá

V mesiacoch máj a jún sme poskytovali mnohým rodičom oporu v časoch, kedy trávili so svojimi malými prírodovedcami kopec času. Priniesli sme im množstvo aktivít na každý deň – jednoduché pozorovacie, tvorivé a hravé činnosti v prírode a o prírode. V súčastnosti už nie je možné ich zakúpiť, ale tešíme sa na Vás naživo – na našich výletoch a pri tvorení v ekocentre.

Tu je bližší popis Aktivít pre líšťatá. V prípade väčšieho záujmu ich upravíme a vydáme :o).

Aktivity pre líšťatá predstavujú metodický materiál určený  pre rodičov malých detí, ktorý vtiahne rodinu do spoločného spoznávania prírody.

Jednotlivé témy si vychutnáte pri čítaní príbehov a básničiek, pozorovaní prírody, tvorení, hraní hier či pri pokusoch. Každý týždeň Vám pripravíme novú tému.

Pre koho sú určené? Predovšetkým pre deti od 1 – 6 rokov, ale ocenia ich aj deti navštevujúce prvý stupeň základných škôl. Nezabudli sme samozrejme ani na zaujímavosti pre rodičov :o).

Zasielame ich postupne v týždňových rozostupoch. Môžete si vybrať, či vám viac vyhovujú balíčky s tlačenými materiálmi zasielané poštou alebo v elektronickej podobe.

Podrobnejší obsah májových tém vám ponúkame tu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *