Drobci v ekocentre

::

Milé maminky, oteckovia, babičky…

… vyšli sme v ústrety vašim potrebám a pripravili interaktívny zážitkový program pre deti od 3 do 6 rokov prostredníctvom ktorého budú hravou formou spoznávať prírodu. Počas programu nebude potrebná prítomnosť rodičov (s výnimkou pondelkového zoznamovania sa).

Kedy? Od pondelka 27.7. do piatku 31.7. v čase od 9.00 do 12.00 hod.
Kde? V ekocentre Malá líška, Radvanská 1, Banská Bystrica
(budova SCVČ YAMAHA)
Deti sa môžu tešiť na hry o prírode, zvieracích plyšových kamarátov, motýlikové tvorenie, krásne knižky, zázraky s vodou, „rybačku“ a mnohé ďalšie aktivity. Činnosti sa budú dynamicky striedať tak, aby boli pre malé deti zaujímavé… nebude chýbať poznávanie zvierat a rastlín, spievanie, kreslenie, pohyb na čerstvom vzduchu, tvorenie, hľadanie a objavovanie.
Koľko to stojí? Päťdňový zvýhodnený program stojí 40€, v prípade záujmu o vybrané dni (pondelkové zoznámenie je povinné) je cena 10€ na deň. Uprednostníme záujemcov o celotýždenný program.
Kapacity sú obmedzené maximálne na 6 detí.

Drobcom sa budú venovať dve skvelé veselé sprievodkyne s bohatými skúsenosťami s prácou s deťmi – Gabika a Dáša.
Gabika Rusková, vždy pozitívne naladená kamarátka všetkých detí, ktorá pracuje v lesnej škôlke. 
Dáša Sedliaková, energické slniečko študujúce ekológiu na TU vo Zvolene, aktívna aj v OZ Slatinka a mimovládnej neziskovej organizácii ŽIVICA.

V pondelok sa zoznámime s deťmi aj s ekocentrom – vtedy vyžadujeme prítomnosť mamín aspoň na 1 hodinu. Od utorka sa hráme sami a maminkám dáme čas na prácu, nákupy alebo relax :o).

Nezabudnite svojim drobcom pribaliť papučky a ich obľúbenú desiatu. O dobrú náladu sa postaráme my :o)

Gabika a Dáška

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *