Prírodné Vianoce s ekocentrom Malá líška

::

Vianočné obdobie začína s adventom. Nie v októbri alebo septembri, ako sa nám snažia nahovoriť obchodné centrá. Sú to sviatky lásky a pokoja, rodiny a teplej hrejivej domácej atmosféry.

Mnohí sa však neustriehneme a zamotáme sa do zbytočného plytvania, prejedania, preháňame s upratovaním a hlavne s počtom darčekov. Vianoce tak patria medzi sviatky s najväčšou ekologickou stopou – teda s najhorším dopadom na prírodu.

Našťastie sú medzi nami a takí, ktorým záleží na tom, aby boli dopady našich činností čo najmenšie a prinášajú nám množstvo typov ako prežiť Vianoce mierumilovné aj k našej planéte Zem.

My v ekocentre Malá líška Vám budeme prinášať množstvo zaujímavých nápadov na tvorenie, zdobenie, balenie aj ekologické upratovanie, či výber ekologických darčekov. A to nie je všetko. Pripravili sme pre Vás aj zaujímavé vianočné workshopy! Tešíme sa na Vás prvé tri decembrové soboty v ekocentre Malá líška na Radvanskej ulici v Banskej Bystrici. Budeme vyrábať oblátky, minidarčeky aj sviečky zo včelieho vosku.

Vaše Vianoce tak môžu začať naplno a s nami 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *