Výlety pre verejnosť

Výlety

Organizujeme výlety do prírody s aktivitami pre deti aj dospelých. Vyštudovali sme prírodné vedy a mnoho o prírode vieme, komunikujeme zrozumiteľným jazykom a naše vedomosti približujeme zaujímavou formou. Radi skvalitňujeme naše výlety odborníkmi, ktorí povedia viac o vtákoch, hmyze či stopovaní zveri.

Výlety budú prebiehať druhú sobotu v mesiaci, v termínoch 13.5., 10.6., 9.9., 14.10. a 11.11. 2023. Zapíšte si ich do kalendárov už teraz. Tešiť sa môžete na zaujímavé témy aj lokality. Sledujte náš web alebo sa prihláste na odber noviniek a budeme vás informovať mailom. Ak ste na výlete s nami ešte neboli a zaujíma vás, ako prebieha, začítajte sa tu. Výletovú sezónu 2022 sme zakončili výletom na Trávny ždiar. Tu si môžete pozrieť pár fotiek z výletovej sezóny 2022.

3. narodeniny Malej líšky

Čaká nás trochu netradičný výlet. Budeme na ňom oslavovať tretie narodeniny. Pôjdeme na krásne lúky nad Sásovú až ku majestátnym lipám. Tu si budeme opekať, hrať sa a oslavovať. Doprajeme si pohodu a radosť z pobytu v prírode s vami – našimi priateľmi. Tešíme sa na vás! Viac o podujatí sa dozviete tu.

Májový výlet k jazeru Mútne sa bohužiaľ nepodarilo personálne zabezpečiť, ale o aprílovom a niektorých skorších výletoch si môžete prečítať v priložených článkoch.

1. apríl v Moštenici
Prečítajte si, ako nám bolo na septembrovom výlete.
Úspešne za nami v roku 2021