Workshop Vianočné minidarčeky

Darčeky pre najbližších nemusia byť veľké, aby potešili a vyčarovali úsmev na tvári.  Drobnosti ukryjeme do prírodného balenia a pripomenieme si, čo je na Vianoce naozaj dôležité. VSTUPNÉ NA DIELŇU JE 3€.    

. . . čítať ďalej

Tvorivá dielňa Hračka pre psa

ZRUŠENÉ! 🙁 Zo starých tričiek a nohavíc si vyrobíme jednoduchú hračku pre štvornohých kamarátov, ktorú budete môcť rovno aj využiť! + Pre účastníkov dielne Psíkovia z útulku Túlavá labka. Príďte sa potešiť so psíkmi a podporiť úžasnú prácu skvelých ľudí!

. . . čítať ďalej

Geologické bádanie

ZRUŠENÉ! 🙁 Budeme objavovať zaujímavé vlastnosti hornín a minerálov. Cez pokusy spoznáme, prečo práve geológia má veľmi blízko k fyzike či chémii, i to, kde sa s ňou bežne stretávame. Ukážeme si pravý meteorit a neobídu nás ani dinosaury.  

. . . čítať ďalej

Líšťatá v brlôžku

ZRUŠENÉ! 🙁 Program plný hravého objavovania prírody pre najmenšie deti a ich rodičov na materskej dovolenke. Môžete sa tešiť na divadielka, spievanie, kreslenie, príbehy a hry, tvorenie, typy na výlety a spoločné prežívanie chodu ročných období v príjemnom prostredí ekocentra Malá líška. Spoločne sa zahráme, niečo sa naučíme a určite nadviažete aj skvelé kontakty na maminky a získate inšpirácie na ďalšie […]

. . . čítať ďalej