Drobci v ekocentre

Interaktívny zážitkový program pre deti od 3 do 6 rokov prostredníctvom ktorého hravou formou spoznávajú prírodu. Počas programu nie je potrebná prítomnosť rodičov (s výnimkou pondelkového zoznamovania sa). Poldenný doobedný program v ktorom budeme s vašimi deťmi spoznávať a objavovať prírodu, ale aj nových kamarátov a samých seba. Pri hre si potrénujeme zručnosť, zabavíme sa a zažijeme nové dobrodružstvá. Viac info […]

. . . čítať ďalej

Oslavujeme 1.narodeniny ekocentra Malá líška

Oslava narodenín v duchu “Rozkvitneme a rozbzučíme Bystricu!” Príďte aj vy spoznať maličké ekocentrum v Banskej Bystrici, vyrobte si hmyzí domček aj zasaďte pekný kvietok. Vstupné dobrovoľné Viac info tu: http://www.malaliska.sk/podujatia-v-ekocentre/ Tešíme sa na Vás!

. . . čítať ďalej

Výlet na Urpín za krásnymi ľaliami a orchideami

Pôjdeme náučným chodníkom orientovaným na históriu a prírodné krásy Urpína. Cestou si budeme všímať vtáctvo aj zaujímavé druhy bylín. Do presvetlených častí lesa budeme nazerať obzvlášť pozorne a hľadať ľalie a orchidey, ktoré si vyfotíme. Čakajú nás výhľady na mesto. Budeme objavovať miestne živočíchy aj tvoriť. Sprevádzať vás budú Danka Bardonová a Janka Ďurová.

. . . čítať ďalej