Pre deti

Líšťatá v brlôžku

Program pre všetky mamičky, oteckov, dedkov a babičky, ktorí sa starajú o deti do 3 rokov. Môžete sa tešiť na divadielka, spievanie, kreslenie, príbehy a hry, tvorenie, typy na výlety a spoločné prežívanie chodu ročných období. Spoločne sa zahráme, niečo sa naučíme a určite nadviažete aj skvelé kontakty na maminky a získate inšpiráciu na ďalšie aktivity s drobcami.

!! O ZAČIATKU PROGRAMU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ!!

Tešíme sa na Vás každý štvrtok v čase od 9.30 do 10.30 hod.

Vstupné je 3€ na dieťa.

Prosím nezabudnite pribaliť sebe aj svojmu drobcovi papučky :o)

Aktivity pre líšťatá

Nezabúdame ani na tie deti a ich rodičov, ktorí sa z rôznych dôvodov musia separovať. Ponúkame im zasielanie balíčkov Aktivity pre líšťatá na jednotlivé témy každý týždeň tak, ako ich budeme preberať aj v ekocentre s líšťatami. Tieto aktivity sú tak na dosah aj pre všetkých, ktorí sú od nás príliš vzdialení a nemôžu sa programu Líšťatá v brlôžku zúčastňovať osobne. Cena mesačného predplatného (4 balíčky) je 10€. Materiály zasielame elektronickou formou. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na ekocentrum@malaliska.sk.

V ekocentre sme zažili:

Drobci v ekocentre

Interaktívny zážitkový program pre deti od 3 do 6 rokov prostredníctvom ktorého hravou formou spoznávajú prírodu. Počas programu nie je potrebná prítomnosť rodičov (s výnimkou pondelkového zoznamovania sa).