Výlety pre verejnosť

Výlety

Organizujeme výlety do prírody s aktivitami pre deti aj dospelých. Vyštudovali sme prírodné vedy a mnoho o prírode vieme, komunikujeme zrozumiteľným jazykom a naše vedomosti približujeme zaujímavou formou. Radi skvalitňujeme naše výlety odborníkmi, ktorí povedia viac o vtákoch, hmyze či stopovaní zveri.

Výlety budú prebiehať druhú sobotu v mesiaci, v termínoch 10.2., 9.3., 13.4., 11.5., 14.9., 12.10., 9.11. 2024. Zapíšte si ich do kalendárov už teraz. Tešiť sa môžete na zaujímavé témy aj lokality. Sledujte náš web alebo sa prihláste na odber noviniek a budeme vás informovať mailom. Ak ste na výlete s nami ešte neboli a zaujíma vás, ako prebieha, začítajte sa tu. Tu si môžete pozrieť pár fotiek z výletovej sezóny 2022.

Narodeniny Malej líšky

V júni sa tradične výlet mení na narodeninovú oslavu. Budeme v prírode, opečieme si niečo chutné, oddýchneme a porozprávame sa. Stretneme sa v Sásovskej doline. Je tu pekný rekreačný areál s lúkou, potokom aj jazierkom. Zarezervujte termín v kalendári. Tešíme sa na Vás!

Kedy: v sobotu, 15.6.2024 od 10.00 hod.
Nezabudnite si doniesť niečo podľa svojej chuti na jedenie aj pitie. Turistické/ športové oblečenie bude určite výhodou a možno využijete aj gumáky/ kroksy a pršiplášť. Náhradné oblečenie sa tiež môže zísť.

Na podujatie sa nemusíte vopred prihlasovať a môžete prísť aj odísť v čase, ktorý vám vyhovuje. Ale ak nám vopred dáte vedieť, že sa chystáte, budeme sa tešiť o to dlhšie :).

Zodpovednosť: Účasť na podujatí je na vlastné riziko. Občianske združenie CEVEV Malá líška ani sprievodcovia nenesú zodpovednosť za účastníkov výletu, za ich prípadnú ujmu na zdraví ani na majetku. Osoby mladšie ako 18 rokov sa môžu výletu zúčastniť iba v sprievode zodpovednej osoby staršej ako 18 rokov.

Tešíme sa na vás!