Kurz o liečivých bylinkách a plodoch našej prírody

Za poplatok 45€ sa môžete tešiť na balíček základnej výbavy bylinkára, priebežné zasielanie popisov jednotlivých druhov a ich liečivých vlastností, možnosti použitia, recepty, videá, 3 spoločné zbery a oveľa viac.

Odporučte kurz svojim známym a za každého prihláseného vám znížime poplatok o 10%.

Chcem sa prihlásiť.

Tu je zhrnutie tretieho ročníka a spätná väzba účastníčky:
“Ďakujeme veľmi pekne za informácie – minulý týždeň sme (Frances a ja) našli divú pažítku a dnes sme zbierali podbeľ (akurát pijem čaj z neho) aj žihľavu. Vaše informácie sú super – jasné a užitočné.” 
Dorotka Burkert, účastníčka kurzu

O čom je kurz?
Počas vegetačnej sezóny od jari až do neskorej jesene budeme účastníkom kurzu priebežne zasielať videá, informácie, zaujímavosti a recepty na bezpečné použitie viac ako 40-tich druhov liečivých rastlín. Informácie posielame postupne. Nemôže sa vám teda stať, že toho bude na vás naraz priveľa. Informácie vám zostanú na opakované použitie a ak by ste sa aj napriek všetkému cítili pri zbere neisto, stretneme sa na troch výletoch (jarnom, letnom a jesennom), počas ktorých si budete môcť nazbierať bylinky spolu s nami a popýtať sa na všetko, čo vás zaujíma.

Pomôžeme vám s určením vhodnej doby a miesta zberu aj s bezpečným rozoznaním rastliny. Povieme vám, ktorú čas rastliny zberať, ako ju spracovať aj uskladniť. Dozviete sa o liečivých účinkoch jednotlivých druhov a ich využití napr. pri podpore imunity, ošetrení rany, či bolestiach žalúdka.

Bonus 🙂
Kurz vám spestríme zaujímavými šalátmi, pomazánkami, netradičnými receptami a mnohým iným. Ak máte deti, určite do kurzu zapojte aj ich. Užijete si veľa príjemných chvíľ s chutnou a zdravou odmenou.

O peknom zakončení prvého ročníka kurzu o liečivých bylinkách si môžete prečítať tu.