Výlet na Strelníky

View Calendar
13/06/2020 09:00 - 13:00

Pozývame vás na opätovné stretnutie plné pohody a obdivovania prírody! Vyberieme sa do malebných a menej známych kútov Podpoľania – do okolia dedinky Strelníky neďaleko Ľubietovej. Termín: sobota, 13.6.2020 Trvanie:  poldenný výlet (9.00 – 13.00) Náročnosť: stredná, vhodné aj pre malé deti Na čo sa môžete tešiť?  Čaká vás pohladenie na duši pri pohľade na spolužitie človeka a prírody na Podpoľaní. Prechádzka pestrou krajinou lúk a pasienkov, remízok, polí a lesov. Pekná vyhliadka na okolie aj na vrch Hrb označovaný za stred Slovenska. Chýbať nebudú ani tvorivé aktivity z prírodných materiálov a objavovanie života na lúkach aj v lesoch. Sprevádzať vás budú Lesanka Blažencová, Danka Bardonová a Janka Ďurová.

 

 

 

  Zodpovednosť: Účasť na podujatí je na vlastné riziko. Spoločnosť Little Fox s.r.o. ani sprievodcovia nenesú zodpovednosť za účastníkov výletu, za ich prípadnú ujmu na zdraví ani na majetku. Osoby mladšie ako 18 rokov sa môžu výletu zúčastniť iba v sprievode zodpovednej osoby staršej ako 18 rokov. PODMIENKY COVID 19: V súvislosti s nariadeniami krízového štábu SR v časti hromadné a športové podujatia do 100 osôb je možný vstup a pobyt v mieste hromadného podujatia len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka), na dezinfekciu rúk bude k dispozícii dezinfekcia u usporiadateľov. Osoby nežijúce v spoločnej domácnosti musia dodržiavať 2m rozostupy. V prípade, že u seba alebo svojich blízkych vznikne akútne respiračné ochorenie (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) ste povinní zostať v domácej izolácii a telefonicky kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára. V prípade, že sa ochorenie prejaví počas podujatia, ste povinní informovať organizátorov a opustiť miesto hromadného podujatia. Cena: vstupné 3,00€ na osobu (deti do 1 roka neplatia), v prípade záujmu cena tvorivej dielničky plstenie 2, 00€/os V prípade záujmu o tento výlet sa registrujte tu:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Prihlásenie je možné najneskôr 24 hodín pred konaním podujatia. Pošleme Vám potvrdzujúci e-mail s ďalšími informáciami. Prihlásenie je záväzné. Odhlásenie je možné do 24 hodín pred konaním podujatia. V prípade nepriaznivej predpovede počasia Vás budeme informovať o zrušení výletu e-mailom večer pred konaním výletu. Tešíme sa na Vás! Lesanka, Danka a Janka