Materské školy

Ponuka programov

február 2021 – august 2021

Pre všetkých škôlkarov sme pripravili pestrú ponuku aktivít o prírode. Chystáme sa byť čo najviac vonku, na čerstvom vzduchu. Hrať sa, tvoriť, objavovať :o) Radi vás privítame v našom ekocentre, ale môžeme prísť aj za vami a zrealizovať program na vašom dvore či v triede.

Objednajte sa na bezplatnú ukážkovú hodinu v ekocentre Malá líška.

Zoznámenie s Malou líškou

Prehliadka nového ekocentra Malá líška, počas ktorej sa deti premenia na líšťatá, zahrajú sa líščie hry a spoznajú bližšie ich život.
Dĺžka programu 45 minút.

Objednávanie na 0908 571 635 alebo na ekocentrum@malaliska.sk.

Prírodovedný krúžok

Doprajte vašim deťom zmysluplný pobyt na čerstvom vzduchu plný objavovania prírody a hier! Program realizujeme v triedach so záujmom minimálne 10 detí. Krúžok bude prebiehať 1x týždenne vo vopred dohodnutom čase. Cena na jedno dieťa je 60€ na polrok (približne 20 hodín).

Zaplatiť plnú sumu za Prírodovedný krúžok vo Vašej škôlke môžete tu. Plaťte iba v prípade, že je vaše dieťa na krúžok prihlásené.

Zaplatiť zľavnenú sumu za Prírodovedný krúžok vo Vašej škôlke môžete tu. Plaťte iba v prípade, že je vaše dieťa na krúžok prihlásené a dostali ste pokyn na úhradu zľavneného poplatku. Nižší poplatok sa uhrádza v prípade, že dieťa začalo navštevovať krúžok neskôr a nestihlo všetky hodiny.