Materské školy

Materské školy sú naše obľúbené. Realizujeme v nich širokú škálu prírodovedných programov aj krúžky.
Máte záujem o podujatie na mieru? S tým máme bohaté skúsenosti a radi vám pripravíme program podľa vašich požiadaviek. Ak by ste potrebovali pomoc s výstavbou ekologických prvkov (hmyzie domčeky, vtáčie búdky, hmatové chodníčky, motýlie záhony …) v areáli škôlky, tiež radi pomôžeme.

Máme pre vás pestrú ponuku aktivít o prírode. Chceme byť čo najviac vonku, na čerstvom vzduchu. Hrať sa, tvoriť, objavovať :o)

Ešte nás nepoznáte?
Objednajte sa na bezplatnú ukážkovú hodinu v ekocentre Malá líška.

Zoznámenie s Malou líškou

Prehliadka ekocentra Malá líška, počas ktorej sa deti premenia na líšťatá, zahrajú sa líščie hry a spoznajú bližšie ich život.
Dĺžka programu 45 minút.

Objednávanie na 0908 571 635 alebo na ekocentrum@malaliska.sk.

Prírodovedný krúžok

Prírodovedný krúžok v materských a základných školách má veľký zmysel. Je to pravidelná environmentálna výchova a vzdelávanie vytvárajúce trvalý pozitívny vzťah k prírode. Radi spoznávame prírodu priamo v prírode.

Doprajte aj vašim deťom zmysluplný pobyt na čerstvom vzduchu plný objavovania prírody a hier! Program realizujeme v triedach so záujmom minimálne 10 detí. Krúžok bude prebiehať 1x týždenne vo vopred dohodnutom čase. Cena na jedno dieťa je 60€ na polrok (približne 20 hodín).

Ako postupovať ak máte záujem o krúžok vo vašej škôlke?
  • Ak ste pedagóg, napíšte nám. My vám pošleme bližšie informácie, ktoré budete môcť následne posunúť ďalším pedagógom
    a rodičom.
  • Ak ste rodič, radi vám pošleme bližšie informácie, ktoré následne môžete ukázať v škôlke pedagógom aj rodičom ostatných detí.