Základné školy I. stupeň

Blíži sa medzinárodný deň biodiverzity, ktorý si pripomíname každoročne 22.mája. Pri tejto príležitosti sme pripravili pre školy špeciálny program, ktorý si môžete objednať od 9. – 31.mája 2022. Tešíme sa na Vás!

Základné školy navštevujeme často. Máme pripravenú ponuku vzdelávacích programov, výletov, prírodovedný krúžok aj programy pre deti v školských kluboch. Máte záujem o podujatie na mieru? S tým máme bohaté skúsenosti a radi vám pripravíme program podľa vašich požiadaviek. Ak by ste potrebovali pomoc s výstavbou ekologických prvkov (hmyzie domčeky, vtáčie búdky, hmatové chodníčky, motýlie záhony …) v areáli školy, tiež radi pomôžeme.

Ponuka programov

Máme pre vás pestrú ponuku aktivít o prírode. Chceme byť čo najviac vonku, na čerstvom vzduchu. Hrať sa, tvoriť, objavovať :o) Radi vás privítame v našom ekocentre, ale môžeme prísť aj za vami a zrealizovať program na vašom dvore či v triede.

Programy k medzinárodnému dňu biodiverzity realizujeme od 9. – 31.5. 2022

Ponuka programov na I. a II. polrok:

Ešte nás nepoznáte?
Objednajte sa na bezplatnú ukážkovú hodinu v ekocentre Malá líška.

Zoznámenie s Malou líškou

Prehliadka ekocentra Malá líška, počas ktorej sa žiaci premenia na líšťatá, zahrajú sa líščie hry a spoznajú bližšie ich život.
Dĺžka programu 45 minút.

Objednávanie na 0908 571 635 alebo na ekocentrum@malaliska.sk.

Prírodovedný krúžok

Prírodovedný krúžok v materských a základných školách má veľký zmysel. Je to pravidelná environmentálna výchova a vzdelávanie vytvárajúce (my tomu veríme) trvalý pozitívny vzťah k prírode. Už sme stihli prebrať množstvo zaujímavých tém o prírode aj priamo v prírode.

Prečítajte si krátky článok o našich krúžkoch.

Doprajte vašim deťom zmysluplný pobyt na čerstvom vzduchu plný objavovania prírody a hier! Program realizujeme v triedach so záujmom minimálne 10 detí. Krúžok bude prebiehať 1x týždenne vo vopred dohodnutom čase. Cena na jedno dieťa je 60€ na polrok (približne 20 hodín).

Ako postupovať ak máte záujem o krúžok vo vašej škole?
  • Ak ste pedagóg, napíšte nám. My vám pošleme bližšie informácie, ktoré budete môcť následne posunúť ďalším pedagógom
    a rodičom.
  • Ak ste rodič, radi vám pošleme bližšie informácie, ktoré následne môžete ukázať v škôlke pedagógom aj rodičom ostatných detí.
Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 120097544_10218177790142019_313281860300013931_o-1024x768.jpg