Náš tím

Spojil nás život a životná filozofia, láska a úcta k prírode, rovnako ako láska k detskej zvedavosti a hravosti. Teší nás pozorovanie prírody, odhaľovanie jej krás a zákonitostí a úplne najviac nás teší, keď to všetko robíme spolu s Vami. Spájate nás Vy, naši priaznivci, návštevníci našich programov. Preto ekocentrum Malá líška tvoríte hlavne VY.

Danka

Danka Breza Bardonová

Zakladateľka ekocentra – Breza, pod ktorou sa narodila Malá líška.

Duša ekocentra, ktorá má na starosti to, aby Malá líška rástla, objavovala, učila sa a získavala nových kamarátov. Snaží sa žiť prírode blízkym spôsobom a zameriava sa aj na myšlienku ZERO WASTE.

Tel.: 0908 571 635

E-mail: danka@malaliska.sk


Janka

Janka Ďurová

Zakladateľka ekocentra

Neskrotná duša s hlbokým porozumením pre prírodu a zvedavosťou Malej líšky. Je hlavnou tvorivou silou tímu, ktorá zrealizuje všetky naše bláznivé výmysly. Väčšinu času trávi v prírode a podieľa sa na mnohých výskumoch.

Tel.: 0949 667 112

E-mail: janka@malaliska.sk


Lesanka

Lesanka Blažencová

Zakladateľka ekocentra

Lesná žienka, ktorá myslí aj cíti ako les. Je srdcom environmentálnych programov orientovaných na najmenšie deti, lesy, vodu a globálne problémy. Šikovne rozvinie akúkoľvek tému o prírode a priblíži vám ju zaujímavým spôsobom.

Tel.: 0949 683 204

E-mail: blazencova@gmail.com


Katka

Katka Dvořáčková

Nesmierne šikovná žienka, ktorá netrénuje len svoju hlavičku, ale rada pracuje aj rukami a tancuje. Napĺňa ju tradičný život, chov aj práca s vlnou. Múdrosť a povaha ju predurčujú na to, aby ju všetky deti milovali.

E-mail: katka@malaliska.sk


Gabika

Gabika Rusková

Zdravie a sila nášho tímu. Vyzná sa nielen v zdravých jedlách a nápojoch, ale venuje sa aj športu a pohybu v prírode, otužovaniu a fotografovaniu. Vždy pozitívne naladená kamarátka všetkých detí. Jednoducho do tímu ako stvorená!

E-mail: gabika@malaliska.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *