Náš tím

Spojil nás život a životná filozofia, láska a úcta k prírode, rovnako ako láska k detskej zvedavosti a hravosti. Teší nás pozorovanie prírody, odhaľovanie jej krás a zákonitostí a úplne najviac nás teší, keď to všetko robíme spolu s Vami. Spájate nás Vy, naši priaznivci, návštevníci našich programov. Preto ekocentrum Malá líška tvoríte hlavne VY.

Danka

Danka Breza Bardonová
riaditeľka CEVEV Malá líška

Zakladateľka ekocentra – Breza, pod ktorou sa narodila Malá líška.

Duša ekocentra, ktorá má na starosti to, aby Malá líška rástla, objavovala, učila sa a získavala nových kamarátov. Snaží sa žiť prírode blízkym spôsobom a zameriava sa aj na myšlienku ZERO WASTE.

Tel.: 0908 571 635
E-mail: ekocentrum@malaliska.sk


Janka

Janka Ďurová
výkonná riaditeľka CEVEV Malá líška

Zakladateľka ekocentra

Neskrotná duša s hlbokým porozumením pre prírodu a zvedavosťou Malej líšky. Je hlavnou tvorivou silou tímu, ktorá zrealizuje všetky naše bláznivé výmysly. Väčšinu času trávi v prírode a podieľa sa na mnohých výskumoch.

Tel.: 0949 667 112
E-mail: janka@malaliska.sk


Nuno

Nuno Guimarães
vedecký pracovník CEVEV Malá líška

Expert na veľké šelmy zapojený do viacerých národných a medzinárodných projektov ochrany a trvalej udržateľnosti populácie vlka, medveďa a rysa. Jeho výskumné aktivity sa orientujú aj na šakala zlatého na Slovensku. Tento zapálený odborník pôvodom z Portugalska rád zdieľa svoje skúsenosti a poznatky z výskumu tak na vedeckej úrovni ako aj pri popularizácii vedy.

Tel.: 0949 651 346
E-mail: nuno@malaliska.com


Lesanka

Lesanka Blažencová

Zakladateľka ekocentra

Lesná žienka, ktorá myslí aj cíti ako les. Je srdcom environmentálnych programov orientovaných na najmenšie deti, lesy, vodu a globálne problémy. Šikovne rozvinie akúkoľvek tému o prírode a priblíži vám ju zaujímavým spôsobom. V ekocentre pôsobí ako príležitostná dobrovoľníčka.

Tel.: 0949 683 204
E-mail: blazencova@gmail.com


Gabika

Gabika Rusková

Zdravie a sila nášho tímu. Vyzná sa nielen v zdravých jedlách a nápojoch, ale venuje sa aj športu a pohybu v prírode, otužovaniu a fotografovaniu. Vždy pozitívne naladená kamarátka všetkých detí. Jednoducho do tímu ako stvorená! V ekocentre pôsobí ako príležitostná dobrovoľníčka.

E-mail: ekocentrum@malaliska.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *