Podujatia v ekocentre

Ekocentrum Malá líška oslavuje 1.narodeniny!

Naša Malá líška má 1. narodeniny. Príďte ich osláviť spolu s nami. Budeme sadiť kvety, vyrábať hmyzie domčeky a pripravili sme pre vás aj mini výstavu chránených území okolia Banskej Bystrice.

Očakávame vás 26.júna od 9.00 hod. na Radvanskej 1, v budove Súkromného centra voľného času v Banskej Bystrici. Spoločne rozkvitneme a rozbzučíme mesto!

Vďaka Ekoplantu z Banskej Bystrice, ktorý ponúka v skleníkoch za Rooseveltovou nemocnicou množstvo kvetov, bylín a priesad,
si odnesiete aj krásny darček 🙂

Líšťatá v brlôžku

Program pre všetky mamičky, oteckov, dedkov a babičky, ktorí sa starajú o deti do 3 rokov. Môžete sa tešiť na divadielka, spievanie, kreslenie, príbehy a hry, tvorenie, typy na výlety a spoločné prežívanie chodu ročných období. Spoločne sa zahráme, niečo sa naučíme a určite nadviažete aj skvelé kontakty na maminky a získate inšpiráciu na ďalšie aktivity s drobcami.

O spustení programu vás budeme informovať hneď ako to bude možné!

Každý štvrtok v čase od 9.30 do 10.30 hod.

Nezabudnite sebe a svojim deťom priniesť papučky.

Jeseň a zima 2020

Počas jesene sme sa nemohli stretávať, ale pred Vianocami sa nám podarilo usporiadať aspoň tri skvelé sobotné podujatia. 5.12. sme si piekli vianočné oblátky, o týždeň neskôr vyrábali milé minidarčeky a 19.12. spolu so včelárom Ivom Nábielkom sviečky zo včelieho vosku. Bolo chutne, voňavo, … príjemne predvianočne. Ďakujeme!

Leto je za nami!

Otvorenie ekocentra prebehlo úspešne. Tu je pár fotiek z otvorenia: