Podujatia v ekocentre

September je za nami a aj napriek tomu, že sa koronové mračná nad nami sťahujú, vieme, že príroda je pre nás všetkých tou najlepšou prevenciou. Keďže nám podujatia do 50 účastníkov povolili, aj naďalej sa na Vás tešíme počas výletov, tvorivých dielní, krúžkov aj pri programe Líšťatá v brlôžku.

Výlety, tvorivé dielne

Líšťatá v brlôžku

Program pre všetky mamičky, oteckov, dedkov a babičky, ktorí sa starajú o deti do 3 rokov. Môžete sa tešiť na divadielka, spievanie, kreslenie, príbehy a hry, tvorenie, typy na výlety a spoločné prežívanie chodu ročných období. Spoločne sa zahráme, niečo sa naučíme a určite nadviažete aj skvelé kontakty na maminky a získate inšpiráciu na ďalšie aktivity s drobcami.

Každý štvrtok v čase od 9.30 do 10.30 hod.

Nezabudnite sebe a svojim deťom priniesť papučky.

!! Začíname už 8.10.!!

Aktivity pre líšťatá

Nezabúdame ani na tie deti a ich rodičov, ktorí sa z rôznych dôvodov musia separovať. Ponúkame im zasielanie balíčkov Aktivity pre líšťatá na jednotlivé témy každý týždeň tak, ako ich budeme preberať aj v ekocentre s líšťatami. Tieto aktivity sú tak na dosah aj pre všetkých, ktorí sú od nás príliš vzdialení a nemôžu sa programu Líšťatá v brlôžku zúčastňovať osobne.

Cena mesačného predplatného (4 témy) je 10€. Balíčky posielame elektronickou formou v týždenných intervaloch. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na ekocentrum@malaliska.sk.

Korona

Poctivo sledujeme situáciu ohľadom korona krízy a pripravujeme sa aj na variantu, že nebude možné stretávať sa osobne. Pripravujeme program, počas ktorého by sme umožnili deťom aspoň online kontakt plný pobytu v prírode a s prírodnými aktivitami. Veľmi radi však privítame aj vaše postrehy a nápady, čo by ste s nami radi robili.

Ďakujeme za Vašu priazeň a podporu, za zdieľania našich podujatí na facebooku, správy, komenty a nápady. Potešia nás aj vaše recenzie. Šírte naše aktivity, programy a maily svojim známym.

 Ďakujeme vám za všetky skvelé zážitky!

Danka, Janka, Lesanka, Dáška, Gabika a Katka

Leto je za nami!

Otvorenie ekocentra prebehlo úspešne. Tu je pár fotiek z otvorenia: