Podujatia v ekocentre

V najbližších mesiacoch sa môžete tešiť na program Líšťatá v brlôžku.

Líšťatá v brlôžku

Program pre všetky mamičky, oteckov, dedkov a babičky, ktorí sa starajú o deti do 3 rokov. Môžete sa tešiť na divadielka, spievanie, kreslenie, príbehy a hry, tvorenie, typy na výlety a spoločné prežívanie chodu ročných období. Spoločne sa zahráme, niečo sa naučíme a určite nadviažete aj skvelé kontakty na maminky a získate inšpiráciu na ďalšie aktivity s drobcami.

Každý utorok v čase od 9.30 do 10.30 hod.

Nezabudnite sebe a svojim deťom priniesť papučky.

Na podujatie nie je potrebné sa vopred prihlásiť ani nič predplácať. Stačí prísť. Vopred nám však môžete dať informáciu
o vašom záujme vyplnením tohto formulára, ktorý musí vyplniť každý kto príde na program Líšťatá v brlôžku. Vy to môžete mať hotové vopred :).

Momentky z roku 2021

Rok 2021 sa niesol v znamení vonkajších podujatí. V ekocentre sme oslávili narodeniny a stalo sa aj základňou počas letných táborov. Viac času sme trávili vonku: na výletoch, krúžkoch, v školských záhradách, na terénoch v prírode … Ďakujeme, že ste boli s nami!

1.narodeniny Malej líšky!

26. júna sme oslávili 1.narodeniny ekocentra Malá líška! Pozreli ste si mini výstavu chránených území okolia Banskej Bystrice, spoločne sme vyrobili desiatky hmyzích domčekov a rozdali sme vám takmer 50 kvetov. Tešíme sa, že sa nám tak podarilo viac rozkvitnúť a rozbzučať mesto 🙂 Ďakujeme!

Špeciálne poďakovanie patrí Ekoplantu z Banskej Bystrice, ktorý nám daroval kvety – surfínie. Milé darčeky pre vás aj hmyz v meste.

Momentky z roku 2020

Otvorenie ekocentra prebehlo úspešne. Tu je pár fotiek z otvorenia: