Podujatia v ekocentre

Korona

Poctivo sledujeme situáciu ohľadom korona krízy a netrpezlivo očakávame obdobie, kedy bude možné stretávať sa osobne. Momentálne nemáme naplánované žiadne podujatie. Chceme vás poprosiť o dodržiavanie opatrení a ohľaduplnosť. Prajeme vám veľa zdravia, lásky a vzájomného porozumenia.

Sledujte náš facebook, kde vám prinášame nápady na aktivity aj zaujímavé informácie o prírode. Tento čas využívame na vzdelávanie, prípravu programov a písanie projektov. Veľmi radi privítame aj vaše postrehy a nápady, čo by ste s nami radi robili.

Ďakujeme za Vašu priazeň a podporu, za zdieľania našich podujatí na facebooku, správy, komenty a nápady. Potešia nás aj vaše recenzie. Šírte naše aktivity, programy a maily svojim známym.

 Ďakujeme vám za všetky skvelé zážitky!

Aktivity pre líšťatá

Nezabúdame na deti a ich rodičov, ktorí sa kvôli vzniknutej situácii separujú. Chceme vám chvíle strávené spolu spríjemniť bohatou ponukou aktivít na objavovanie prírody. Ponúkame vám zasielanie balíčkov Aktivity pre líšťatá na jednotlivé témy každý týždeň tak, ako sa postupne mení príroda. Tieto aktivity sú vďaka tomu na dosah aj pre všetkých, ktorí sú od nás príliš vzdialení.

Cena mesačného predplatného (4 témy) je 8€. Balíčky posielame elektronickou formou v týždenných intervaloch. Viac informácií o programe nájdete v časti Pre deti. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na ekocentrum@malaliska.sk.

Líšťatá v brlôžku

Program pre všetky mamičky, oteckov, dedkov a babičky, ktorí sa starajú o deti do 3 rokov. Môžete sa tešiť na divadielka, spievanie, kreslenie, príbehy a hry, tvorenie, typy na výlety a spoločné prežívanie chodu ročných období. Spoločne sa zahráme, niečo sa naučíme a určite nadviažete aj skvelé kontakty na maminky a získate inšpiráciu na ďalšie aktivity s drobcami.

O spustení programu vás budeme informovať hneď ako to bude možné!

Každý štvrtok v čase od 9.30 do 10.30 hod.

Nezabudnite sebe a svojim deťom priniesť papučky.

Jeseň a zima 2020

Počas jesene sme sa nemohli stretávať, ale pred Vianocami sa nám podarilo usporiadať aspoň tri skvelé sobotné podujatia. 5.12. sme si piekli vianočné oblátky, o týždeň neskôr vyrábali milé minidarčeky a 19.12. spolu so včelárom Ivom Nábielkom sviečky zo včelieho vosku. Bolo chutne, voňavo, … príjemne predvianočne. Ďakujeme!

Leto je za nami!

Otvorenie ekocentra prebehlo úspešne. Tu je pár fotiek z otvorenia: