Výlety pre verejnosť

Výlety

Organizujeme výlety do prírody s aktivitami pre deti aj dospelých. Vyštudovali sme prírodné vedy a mnoho o prírode vieme, komunikujeme zrozumiteľným jazykom a naše vedomosti približujeme zaujímavou formou. Radi skvalitňujeme naše výlety odborníkmi, ktorí povedia viac o vtákoch, hmyze či stopovaní zveri.

Výlety prebiehajú druhú sobotu v mesiaci od februára do júna a následne od septembra do novembra (v júli robíme tábory, v auguste oddychujeme a v decembri organizujeme pre vás Vianočný workshop). Poznačte si ich do kalendárov už teraz. Tešiť sa môžete na zaujímavé témy aj lokality. Sledujte náš web alebo sa prihláste na odber noviniek a budeme vás informovať mailom. Ak ste na výlete s nami ešte neboli a zaujíma vás, ako prebiehajú, začítajte sa tu. Tu si môžete pozrieť pár fotiek z výletovej sezóny 2022.

Tohtoročnú sezónu sme ukončili potulkami po Panskom diely, ktoré nás zaviedli až ku jaskyniam. Tajomná hmla, chutné jesenné plody, mohutné stromy, jaskyne a ešte sme našli aj salamandru a netopiere! Ale viete čo bolo na tomto výlete aj tak najlepšie? Predsa vaša skvelá spoločnosť. Ďakujeme!

Na potulkách ku jaskyniam

Výletová sezóna 2023 sa blíži ku koncu a nás už čaká posledný – novembrový výlet. Vybrali sme pre vás krásne slnečné chodníčky vrchom Panský diel prechádzajúce lúkami aj lesmi, ktoré nás dovedú až k obľúbeným jaskyniam Kaplnka a Netopieria jaskyňa. V tomto období už budú jaskyne slúžiť ako zimovisko, preto si ich obzrieme veľmi ohľaduplne.

Kedy: v sobotu, 11.11. 2023
Trvanie: poldenný výlet 9.00 – 12.00 hod.
Náročnosť: nízka, vhodná aj pre seniorov a malé deti
Odporúčame: turistickú obuv, odev primeraný počasiu a teplote, pršiplášť, tekutiny a stravu

Na čo sa môžete tešiť: Pekná nenáročná trasa v príjemnej spoločnosti, na ktorej si aj kolektív detí príde na svoje. Budeme sa kochať výhľadmi a jesennou prírodou, mohutnými stromami a možno uvidíme aj zimujúce živočíchy. Pripravili sme si pre vás aj tvorivú aktivitu.
Informácia pre otužilcov: výlet ukončíme pri vodnej nádrži, ktorá je obľúbeným miestom “ľadových medveďov”.

Pre prihlásenie vyplňte formulár. Po prihlásení vám pošleme bližšie informácie o mieste stretnutia a programe.

Príspevok združeniu za sprievodcu a aktivity počas celého výletu:
rodinný balíček pre 5 osôb                          20 €
rodinný balíček pre 4 osoby                        17 €
rodinný balíček pre 3 osoby                        14 €
balíček pre 2 osoby                                       10 €
vstupné pre 1 osobu                                       5 €
deti do 1 roka                                                  zdarma
Nezabezpečujeme: dopravu, stravu, individuálne cestovné poistenie

Zodpovednosť: Účasť na podujatí je na vlastné riziko. Občianske združenie CEVEV Malá líška ani sprievodcovia nenesú zodpovednosť za účastníkov výletu, za ich prípadnú ujmu na zdraví ani na majetku. Osoby mladšie ako 18 rokov sa môžu výletu zúčastniť iba v sprievode zodpovednej osoby staršej ako 18 rokov.

Staňte Sa Na Deň Výskumníkom A Vydajte Sa S Nami K Dobročskému Pralesu!
1. apríl v Moštenici
Prečítajte si, ako nám bolo na septembrovom výlete.
Úspešne za nami v roku 2021